Середа, 21.11.2018, 13:42

Головна » 2017 » Листопад » 8 » 13 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ
13 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ

Згідно з дослідженням японських і американських психологів, проведеним на базі університету Квансей Гакуїн і коледжу Кобе (Японія), що більше ми творимо добра, то щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.

Вчені Мічіганського університету (США) вважають, що добрі люди менше хворіють і довше живуть. Дослідники також зазначили, що чуйні люди живуть в середньому на дев'ять років довше. Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, так званих гормонів щастя, також відомих як природне знеболювальне. Проявляючи чуйність, ми відчуваємо фізичне полегшення, а оточуючі викликають у нас менше неприязні. Нарешті, чуйність супроводжується душевним підйомом, що межує з ейфорією, це пояснюється виробленням гормону серотоніну, який регулює наш настрій.

У деяких країнах в цей день прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти. Так, наприклад, у Сінгапурі в 2009 році символами Дня доброти стали ніжні маргаритки і гербери.

Учнів та педагогічних працівників запрошуємо до участі в акції "А ми бажаєм Вам добра", яка відбудеться 13 листопада.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 109 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »