Середа, 21.11.2018, 13:43

Головна » 2018 » Лютий » 21 » АНКЕТУВАННЯ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
АНКЕТУВАННЯ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Результати анкетування продемонстрували поінформованість та зацікавленість учнів подіями сучасної політичної ситуації в країні, наявність власної думки та громадянської компетентності. Юні громадяни України  пріоритетами для себе визначають свободу, справедливість, людську гідність, патріотизм. Найважливішими змінами після Майдану -  появу громадянського суспільства, небайдужих громадян, волонтерів – 38 респондентів, боротьбу з корупцією – 31; прагнення громадян свідомо обирати і контролювати владу – 31. Але, парадокс, прагнемо, щоб ці зміни відбулися без нашої участі, бо тих, хто розуміє і підтримує зміни серед наших респондентів – 23,  а тих, хто втомився і розчарувався – 27.

PS.  А ти, думаєш мати власну думку і не боятися її висловити просто?

Безіменні анкети, дядя Тарас жіночої статі, Серега Негерович, Ізумакі Боруто.

Аріна  «Ніхто немає права знищувати пам’ятники тільки тому, що їм не подобаються дії. Жорстоко вчинили з пам’ятником Леніна. Я не підтримую його дії, та його меморіал можна було просто зняти, а не валити і топтати ногами. Жорстокість породжує жорстокість»

«Чекаю нової, нормальної, адекватної влади».

Хілл «Досконалу державу любити легко, а ти спробуй зробити її досконалою. Якщо люди не будуть робити свою державу краще, вона ніколи не стане такою, якою вони б хотіли бачити її»

М.Я. «Щоб підняти свою країну, встановити свої закони, навчити своїх дітей не брати хабарі, треба самому любити її, не смітити, поважати закони»

Дмитро «Не одне століття Україна боролося за незалежність. І тепер, коли вона у нас є, ми її роздаємо. Ми обмінюємо право голосу на гречку, слухаючи обіцянки політиків, які в свою чергу не тільки не виконують обіцянок, а й прямих обов’язків. Держслужбовці завжди зайняті лише тим, як би зберегти своє політичне місце, залишитися при владі»

Надія «Боляче дивитися як сусід забирає наші землі. Щоб Україна була багатою, самостійною і могутньою, ми повинні її захищати, і боротися , і робити її такою. Свою країну ми робимо самі. Ми патріоти  своєї країни.»

Переглядів: 78 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »