Неділя, 22.04.2018, 13:16

Головна » 2016 » Квітень » 14 » Декада історії та суспільних дисциплін
Декада історії та суспільних дисциплін

У Полтавському політехнічному ліцеї відбулася Декада історії та суспільних дисциплін, під час якої учні провели анкетування з метою з’ясувати ставлення однолітків та їх батьків до процесу перейменування урбанонімів, що триває.

Також учні виготовили стінні газети, присвячені історичним особам «Своя земля – свої герої». Перемогли учні групи №2 (газета про Івана Миколайчука). Змістовні газети , присвячені Симону Петлюрі (1 гр.), Небесній сотні (11 гр.), Миколі Міхновському (4 гр.), Раїсі Кириченко (8 гр.), Катерині Білокур (9 гр.).

До гри долучилися і викладачі Халімон Ю.Ю., Дудка К.М., Михайленко П.О. Іхня газета про Патріарха Мстислава отримала гран-прі.

Вітаємо переможців та запрошуємо долучитися до фото-квесту…

Пам’ятка учасника фото-квесту

Дай послідовно відповідь на три питання та зроби селфі поряд з об’єктом, який ти з’ясував і знайшов

1. Кошти на пам’ятник цьому відомому землякові полтавська громада зібрала протягом 1895 – 1898 років у сумі 11768 крб.67 коп. Відкриття пам’ятника стало важливою подією в культурному житті нашого міста і України. В урочистостях брали участь Панас Мирний, Леся Українка, Микола Лисенко, Михайло Коцюбинський на інші діячі культури. Попри заборону властей промови виголошували українською мовою.

(Кому встановлено пам’ятник? Коли відбулося його відкриття?)

2. Цей пам’ятник мав стояти перед театром. Автор подарував його місту у 1915 році. Встановленню завадила Перша світова війна. На сучасному місці він з 1934 року.

(Кому встановлено пам’ятник, про який ідеться?)

3. Назвіть прізвище нашого земляка, відомого скульптора, автора цих пам’ятників.

4. Сфотографуйся біля меморіальної дошки на його честь, яка прикрашає один з будинків нашого міста.

Бажаємо успіхів! Будь першим!

Переглядів: 186 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »