Неділя, 22.04.2018, 13:18

Головна » 2017 » Квітень » 11 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

Коли тобі всього 15 і перед тобою тисяча стежок, як важко не розгубитися і обрати саме свою. Яка не заведе в глухий кут, а виведе на широку дорогу, на якій життя твоє буде достатнім, а результат – позитивним.

Саме з цією метою в ліцеї і проводяться щосереди «міні» дні відкритих дверей для учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтави.

5 квітня учні та педагоги ліцею зустрічали перших представників майбутніх випускників 9 класів ЗОШ № 5, 9, 11, 18, 25.

Заходи дня відкритих дверей розпочалися з проведення «круглого столу» в бібліотеці ліцею, де гості отримали інформацію про навчальний заклад, його історію та переглянули відеоматеріали про професії, яким навчають у ліцеї.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Ведь Зоя Борисівна у своєму виступі розповіла про переваги навчання у системі професійно – технічної освіти.

А потім майбутніх абітурієнтів запросили до навчальних майстерень, де учні ліцею та їх наставники на практиці продемонстрували елементи роботи косметика, візажиста, майстра манікюру та педикюру, електромеханіка з ремонту комп’ютерної техніки. А найсміливіші гості навіть самостійно виконали деякі практичні вправи.

Щира атмосфера, цікаві практичні заняття змусять майбутніх абітурієнтів замислитися: «А може це саме моя стежина? Моя справа?»

А Полтавський політехнічний ліцей уже чекає нових гостей!

Переглядів: 179 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »