Середа, 18.07.2018, 01:25

Головна » 2018 » Червень » 27 » НА КРИЛАХ ПРОЩАЛЬНОГО ВАЛЬСУ
НА КРИЛАХ ПРОЩАЛЬНОГО ВАЛЬСУ

І як завжди на випускному кожна юна дівчина бажає бути найкрасивішою, а юнак мужнім. Так і сталося: усіх вразили дівчата 8 групи, а хлопці групи № 2 і 9 демонстрували впевненість і спокій.

І саме такими ви залишитесь в пам’яті педагогів, батьків, друзів і, мабуть, самих себе.

У залі хвилювання і ось лунає державний гімн. Свято набирає обертів.

Попереду незвідана даль. Позаду – роки навчання у ліцеї, протоптана стежка у дворі…

Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, при цьому завжди бути людиною – що є дорожчого?

Востаннє лунає гімн ППЛ, востаннє оголошується наказ для випускників – про їх відрахування з числа учнів ліцею, востаннє вони нагороджуються почесними грамотами за успіхи в навчанні, громадянську позицію.

По-особливому прощаються випускники з дитинством.

Зворушливі і щирі слова подяки прозвучали від учнів педагогам, які пройшли разом з ними 3 роки. Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і батьки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті до «своїх» дітей звернулася і мама випускника групи № 2 Золотарьова Д.

У цей святковий і трепетно-хвилюючий день лунали пісні у виконанні випускниці Козич М., учениць групи № 6 Сисюк В., Котюк А., групи № 14 Сибількова  М., керівник гуртка Діденко Б.Ю. Були й сльози, хвилини смутку від розтавання.

Була і родзинка заходу: випускник 2017 р.  Онуфрієнко Р., освідчився в коханні та запропонував руку та серце випускниці групи № 8 Яківець Д.

Родинна атмосфера, настрій які були створені в актовій залі Київській у м. Полтаві ради народних депутатів, стала початком нового етапу у житті випускників 2018 р.

Шановні випускники!

Увесь колектив ППЛ щиро вітає вас з успішним завершенням навчання в рідному навчальному закладі.

Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя. Нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати, надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни!

Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Переглядів: 19 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »