Понеділок, 25.06.2018, 05:14

Головна » 2016 » Квітень » 29 » Підсумки програми "Знай! Розумій! Дій"
Підсумки програми "Знай! Розумій! Дій"

28 квітня 2016 року юні тренери Полтавського політехнічного ліцею взяли участь у підсумковій конференції «Знай! Розумій! Дій» в рамках ініціативи  «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ) Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування». Із січня її реалізували БО «Світло надії» спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за  підтримки Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні та Міністерства міжнародних справ Канади.

Протягом квітня 4 юних тренери нашого ліцею (Савін С., Цююркало Я., Решітник В., Замула Л.) проводили інтерактивні заходи для своїх однолітків.

Під час конференції присутні підвели підсумки просвітницької роботи юних тренерів. Навчанням загалом було охоплено 2000 учнів ПТНЗ Полтавської області. Методику «рівний-рівному» обрали саме тому, що рівень довіри однолітків між собою є набагато вищим, ніж рівень авторитету і довіри між педагогом і учнем.

«Завдяки інформаційно-просвітницьким інтерактивам, рівень обізнаності учнів ПТНЗ зріс на 30%, що є значним результатом», - розповіла Катерина Арданьян, заступник Координатора Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні.

«В результаті  ми хочемо знизити до нуля кількість випадків постраждалих від торгівлі людьми, а в довгостроковій перспективі – сприяти поширенню практики у всіх навчальних закладах Полтавської області», – наголосила Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії».

Важливість таких заходів підкреслює і Юрій Сулаєв, керівник відділу комунікації ГУНП в Полтавській області: «Потрапити в трудове рабство можна навіть в рідній країні. Поліцією зафіксовано кілька таких випадків. Серед яких: міграційне шахрайство, насильство, в тому числі й сексуальне рабство, зловживання довірою громадян.   Тому ми вдячні благодійникам за роботу та співпрацю і щиро дякуємо всім небайдужим», - наголосив Юрій Сулаєв.

На підсумковій конференції «Знай!Розумій!Дій!» юні тренери були нагороджені грамотами і сувенірами.

Далі для юних тренерів провели екскурсію по структурних підрозділах БО «Світло надії».

Переглядів: 181 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »