Понеділок, 19.02.2018, 02:44

Головна » 2017 » Березень » 1 » Відкритий урок з предмету "Людина і світ"
Відкритий урок з предмету "Людина і світ"

Відкритий урок з предмету «Людина і світ» був проведений 1 березня 2017 року в групі №6, в якій навчаються дівчата за професією «Оператор комп'ютерного набору; секретар керівника (на підприємстві, в установі, організації)».

Тема відкритого уроку: «Школа. Однолітки. Поняття субкультури».

Метою уроку було сформулювати уявлення про роль школи та однолітків у процесі соціалізації людини, пояснити у чому полягає унікальність підліткового віку, розглянути різні види молодіжних субкультур, виховувати та прищеплювати високу, справжню культуру та патріотизм, розвивати критичне і відповідальне ставлення до власного способу життя, свідоме прагнення до самовдосконалення, сприяти всебічному розвиткові учнів.

Учні брали активну участь у проведенні уроку. Заздалегідь вони провели анкетування серед усіх учнів нашого ліцею, в якому з'ясували проблеми, що хвилюють учнів ліцею, з якою метою вони відвідують навчальний заклад та чи впливає ліцей на життєву позицію підлітка. На уроці результати анкетування були презентовані та проаналізовані.

Учні на уроці були активними і зацікавленими. Вони висловлювали власну думку, спілкувалися, дискутували.

На завершення їм запропонували скласти письмово клятву вчителя, якою вчитель повинен керуватися у своїй педагогічній діяльності, як аналог клятви Гіппократа, якою керуються лікарі, оскільки від лікарів залежить фізичне здоров'я людини, а вчитель працює з душами дітей і від нього залежить духовне здоров'я дитини.

Переглядів: 100 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »