Вівторок, 18.12.2018, 12:32

Головна » 2018 » Лютий » 22 » ВІДКРИТИЙ УРОК З ПРЕДМЕТУ "ЛЮДИНА І СВІТ"
ВІДКРИТИЙ УРОК З ПРЕДМЕТУ "ЛЮДИНА І СВІТ"

Учні проявили активність при виконанні вправи «Факти чи стереотипи», ознайомилися з поняттям «конфлікт», розглянути різні типи конфліктів та шляхи їх вирішення.

Вчителем використовувався метод  «Асоціативний кущ», коли учні вказували які асоціації викликає в них поняття «конфлікт» та який колір, на їхню думку, позначає дане поняття.

Були проведені практичні вправи «Стілець», переглянуто відеоролик з конфліктною ситуацією з подальшим обговоренням та здійснена групова робота над розв'язанням конфліктних ситуацій, в ході яких учні змоделювали різні стилі поведінки в конфліктній ситуації.

На завершення уроку учні дійшли висновку, що проживаючи життя, ми знов і знов потрапляємо в конфліктогенні зони, але ми не повинні лякатися цих об’єктивних обставин, головне – нам необхідно вирішувати конфлікти так, щоб ніхто й не здогадувався, що вони були, а  використання конструктивних шляхів вирішення конфлікту допоможе нам зберегти друзів і не мати ворогів. В кінці уроку кожен учень отримав пам'ятку, в якій вказані поради психологів щодо подолання конфліктних ситуацій та «Секрети безконфліктного спілкування».

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 51 | Додав: inna_reshetshenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »