• Cougar

  Політехнічний ліцей

 • Lions

  Політехнічний ліцей

 • Snowalker

  Політехнічний ліцей

 • Howling

  Політехнічний ліцей

 • Sunbathing

  Політехнічний ліцей

Середа, 21.11.2018, 13:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Навчально-методична

Методичний тиждень 2015-2016 н.р.

Щоосені в ПТНЗ Полтавської області проводяться методичні тижні, які покликані продемонструвати колегам свої педагогічні надбання та спонукати до нових звершень. Методичний тиждень відбувся і в Полтавському політехнічному ліцеї...

Під час методичного тижня педагогічні працівники взяли участь у вебінарах НМЦ ПТО. До перегляду вебінарів  були залучені така категорія педпрацівників, як заступник директора з НВР (Жила Л.А.), старший майстер  (Калько В.М.), методист (Даценко Ю.В.), голови методичних комісій (Дубина О.В., Барбарош І.В., Дудка К.М.).

Голова методичної комісії новітніх технологій  та обслуговування комп’ютерної техніки Ткаченко Ю.В. взяв участь у засіданні творчої групи з розробки електронних засобів навчального призначення, що відбулося на базі ППЛТ 2 листопада 2015 року. Ткаченко Ю.В. став активним учасником обговорення можливостей створення обласної мультимедійної платформи для розміщення різноманітних методичних розробок педагогічних працівників ПТНЗ. 

Викладач географії Єрмолаєва Ольга Олексіївна взяла участь у секції викладачів географії ПТНЗ області на тему: «Національно-патріотичне спрямування навчання та виховання учнів при вивченні географії», яка відбулася на базі ВПУ №7 м. Кременчука.

Учасники засідання ознайомилися з елементами передового педагогічного досвіду викладача географії ВПУ №7 Коломієць Л.А. По поверненню Ольга Олексіївна поділилася приємними враженнями від відкритого уроку з географії «Канада – країна кленового листя» та фрагменту позакласного заходу «З Україною в серці».  А також взяла на замітку до своїх уроків використання ментальних карт на уроках географії, про які говорила  методист НМЦ ПТО Короп Т.С.  

Методист Ю.В. Даценко взяла участь у секції завідувачів НКК, викладачів інформатики та інформаційних технологій на тему: «Шляхи підвищення якості знань з предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології»»,  оскільки саме вона викладає дані дисципліни. Під час секції педагоги обговорювали актуальні питання безпеки праці у кабінетах інформатики, їх нормативне забезпечення, а також ділилися досвідом та разом шукали шляхи підвищення якості знань з інформатики та інформаційних технологій. Приємною подією стала презентація універсального посібника з інформаційних технологій, розробленого творчою групою. 

2 листопада 2015 р. у стінах ліцею відбулася година спілкування з учнями на тему: «Молодь за безпечну працю», під час якої класні керівники та майстри в/н звернули уваги учнів на основні аспекти при працевлаштуванні. Зокрема, на умови праці підприємств, санітарний стан приміщень, освітлення приміщень, засоби індивідуального захисту  та соціальне забезпечення працівників.

Зважаючи на останні події в житті нашої країни та загрози виникнення терористичних актів чи інших надзвичайних ситуацій, враховуючи необхідність опанування відповідних тем предмету «Охорона праці» у Полтавському політехнічному ліцеї  було проведено кілька практичних занять з відпрацювання дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Відповідальними за «організацію» надзвичайних ситуацій були викладач з предмету «Охорона праці» Решетченко І.С. та викладач предмету «Захист Вітчизни» Чайка С.М. Під час практичних занять організаційним комітетом з числа педагогічних працівників ліцею відслідковувався рівень засвоєння учнями та педагогами ліцею знань та вміння швидко орієнтуватися та виконувати дії, спрямовані на збереження власного життя усіх учасників навчально-виховного процесу.

Продовжуючи тему охорони праці слід відзначити, що протягом даного періоду учні груп першого курсу відвідали пожежно-технічну виставку УДСНС України у Полтавській області. Учні нашого ліцею зазвичай відвідують цю діючу виставку двічі на рік: восени та навесні.

Протягом методичного тижня було проведено ряд заходів об’єднаних загальною темою інноваційної педагогічної діяльності.  Це і методична нарада за підсумками конкурсу інноваційних проектів в ПТНЗ, і засідання творчої групи по створенню методичних рекомендацій щодо оформлення проектів, і засідання Школи молодого педагога на тему: «Інноваційні підходи до організації самостійної роботи учнів: веб-квест», під час якого методист ліцею ознайомила молодих педагогів з банком інноваційних технологій у галузі освіти, та поділилися ідеями щодо використання такого інноваційного методу роботи з учнями як веб-квест. Як підсумок засідання ШМП став випуск методичного бюлетеня «Інноваційні підходи до організації самостійної роботи учнів: веб-квест».

Крім того, протягом методичного тижня, як і під час педагогічної діяльності протягом навчального року,  відбувалося взаємовідвідування педагогами уроків та заходів колег з метою обміну досвідом та надання методичної допомоги молодим колегам більш досвідченими. Також відбулися засідання предметних методичних комісій, на яких обговорювали питання згідно з планом роботи методичних комісій.

За підсумками методичного тижня та декади з охорони праці був проведений круглий стіл, за яким педагогічні працівники обговорили результати проведення методичних заходів, проаналізували недоліки в їх організації та реалізації.

 

Категорія: Навчально-методична | Додав: Юлия (15.11.2015)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Прозорро - публічні закупівлі